אחזקת מבנים בראשון לציון

אחזקת מבנים בראשון לציון בראש שקט. מתמחים באחזקה של כל סוגי הבניינים והמבנים לרבות מגדלים, מרכזי מסחר ובנייני מגורים. מתחייבים לשירות מעולה במחירים אטרקטיביים. התקשרו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

ראשון לציון מאופיינת במגוון רחב של מבנים וששוקלים לפנות לחברת אחזקה, צריך להביא בחשבון את היכולות וההתאמה שלה לסוג המבנה והיכולת שלה לתחזק אותו בהצלחה ולשביעות רצונכם.

כך לדוגמה, אחזקת מבנים בראשון לציון יכולה לנוע בין רמות מורכבות שונה – החל מאחזקת בניין מגורים קטן יחסית דרך אחזקת בניינים גדולים המכילים מספר גדול של דיירים ועד למגדלי רבי קומות כשלצד בנייני המגורים ישנם מבני תעשייה, מפעלים וקניונים.

כמות השירותים שניתנים לכל מבנה שכזה שונים מאוד ונקבעים על פי צורכי הדיירים ודרישות הבניין ועל מנת לעמוד בציפיות שלכם כמו גם לעמוד בתקנים אם ישנם, יש צורך באנשי מקצוע מן המעלה הראשונה.

מדוע לבחור בשירותינו לאחזקת מבנים בראשון לציון

התשובה לכך פשוטה מאוד – אנו חברה מקצועית לאחזקת מבנים בעלת הידע הדרוש על מנת לספק לכם את השירות הכי טוב במחיר משתלם במיוחד.

אנו מאמינים במטרה פשוטה – לספק לדיירי הבניין או לעובדים בבניין משרדים את הסביבה הנקייה והמתוחזקת ברמה הגבוהה ובאופן יעיל – בלי התעסקויות וכאבי ראש. אתם משלמים עבור השירות ולא צריכים להתמודד עם הפתעות מהסוג שאף אחד לא אוהב…

כדי להשיג את המטרה, חברתנו מעסיקה עובדים המתמחים במגוון שירותים ועושים את זה מכל הלב אשר יחד עם מנגנוני פיקוח ומחויבות לכללי השירות של החברה מבטיחים לכם שביעות רצון מלאה.

אחזקת מבנים 3

אז למה להתפשר כשאפשר לקבל את הטוב ביותר בעבור אותו הסכום ואולי אפילו בעלויות נמוכות יותר?

צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ (חינם) וללא כל התחייבות מצידכם ואנו נשמח לבדוק את התנהלות בבניינכם על כל ההיבטים ולהרכיב לכם חבילת שירותים משתלמת ומקצועית שתחסוך לכם כסף וזמן.

שירותי החברה בראשון לציון

תחזוקת גינה2אחזקת מבנים בראשון לציון כוללת מגוון רחב של שירותים שמותאמים לכם על פי צורך. אמנם סביר להניח שבניין בן 8 קומות לא יזדקק לשירותים של מגדל מגורים עם חניון תת קרקעי אך חשוב לזכור שאנו מתמחים בכל שירות שאתם עשויים להזדקק לו.

בין יתר השירותים ניתן למנות

 • שירותי ניקיון
 • גינון ואחזקת גינות בכל גודל
 • שמירה ואבטחה עם אפשרות לשומר 24 שעות ביממה על פי צורך
 • טיפול במערכות אינטרקום, תקשורת וחשמל
 • מומחים לטיפול במעליות – אחזקה + כשירות תקופתית
 • מערכות מים – ניקוי, חיטוי ואחזקה
 • מערכות כיבוי אש – בדיקה, תחזוקה והתקנה במידת הצורך
 • שירותי גבייה
 • ניהול ביטוחים
 • שיפוצים ואחזקה מונעת
 • שירותי ניקיון למשרדים

ועוד מגוון שירותים אותם נשמח לספק לכם בהתאם לצורך.

כל השירותים ניתנים על ידי בעלי מקצוע שעובדים על פי התקנים הנהוגים במדינת ישראל ומחזיקים באישורים, ביטוחים ורישיונות על פי דרישת החוק.

מחיר אחזקת מבנים בראשון לציון?

נתחיל מהסוף – מאוד תלוי. תוכלו לצפות במחירון האתר אך חשוב להבין שמחיר שירותי אחזקת מבנים בראשון לציון נקבע על פי מספר המטלות היומיות והחודשיות שצריך לבצע וכמות העבודה הנדרשת.

בדרך כלל המחיר מחושב על פי מטר מרובע אך חשוב להבין שהוא משקלל מספר גורמים כך שבסופו של דבר לא ניתן להשוות בין בניין עם שתי מעליות שזקוק לשירותי שמירה ואחזקה של גינה ענקית לבין בניין מגורים צנוע יותר שזקוק למעט שירותים שבוודאי יהיו זולים יותר.

הדרך הטובה להבין מה המחיר של שירותי אחזקה בראשון לציון היא פשוט ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לייעץ ולספק הצעת מחיר מותאמת, אמינה ובעיקר משתלמת במיוחד!

צרו עמנו קשר עוד היום ללא כל התחייבות מצידכם ותיהנו ממגוון האפשרויות והמקצועיות שאנו מציעים ללקוחותינו במחירים שווים לכל כיס.