אחזקת מבנים

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. שירותי אחזקת מבנים ברמה ואיכות הגבוהים ביותר ובמחירים הכי משתלמים. חברה מקצועית שמספקת את כל שירותי ניהול ואחזקת מבנים בישראל עם צוותים מקצועיים 24 שעות ביממה. התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.
ניהול ואחזקת מבנים

חברתנו מתמחה בשירותי אחזקת מבנים וניהול מבנים למגזר הפרטי והעסקי ובין המבנים המנוהלים על ידינו ניתן למנות מגדלים ובנייני מגורים, מבני תעשייה, בנייני משרדים ואפילו קניונים. לא משנה אם יש לכם מגדל גדול או בניין צנוע יותר שצריך לנהל, אנו נעשה את זה באופן הטוב והמקצועי ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד.

מספקים את כל השירותים ומתאימים את עצמנו לצורך שלכם. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונציג מטעמנו ישמח לייעץ ולהתאים את חבילת השירותים הטובה ביותר עבורכם.

אחזקת מבנים

ניהול או אחזקת מבנים?

ניהול מבנים או אחזקת מבנים הם למעשה אותו שירות אם כי מדובר במושג רחב מאוד הכולל בתוכו עשרות פעולות ותתי שירותים.

אנו מבינים שלכל מבנה מאפיינים ייחודיים משלו והשירותים שצורך מגדל מגורים אינם זהים לשירותים שצורך בניין משרדים ולכן יש לתפור את החבילה המתאימה ביותר שתענה על הצרכים של הדיירים.

אחד הדברים המיוחדים בחברתנו הוא הגמישות המחשבתית בהתאמת חבילה יעילה – כזו שתענה על צרכי הלקוחות ובמקביל תבצע זאת תוך חיסכון מקסימלי בהוצאות שלכם.

בנוסף, אנו מתייחסים לכל אחת מן המשימות שנפרט בהמשך כאל משימה מיוחדת ומשקיעים את מרב המאמצים על מנת שתתבצע בצורה המושלמת.

אנו מאמינים שכאשר אתם מחפשים שירותי אחזקת מבנים, אתם זקוקים לחברה מקצועית שמורכבת ממספר זרועות שונות ומתואמות ושלא מתפשרת על התוצאה אך יחד עם זאת יודעת לנהל מבנים באופן יעיל מאוד ובעלויות תחרותיות.

מה כוללים שירותי אחזקת מבנים?

אחזקה או ניהול מבנים כולל מגוון רחב של שירותים. חברתנו מתמחה בכל השירותים הללו ובחרנו לסקור את העיקריים שבהם.

שירותי ניקיון

מניסיוננו, אחת האסוציאציות הראשונות שהביטוי אחזקת מבנים מעלה היא שירותי ניקיון. זהו לעתים קרובות נושא בעייתי – אך אנו רואים בו את אחד השירותים החשובים ביותר ועל פי משנתנו, אם הבניין אינו נקי סביר להניח ששאר השירותים הניתנים על ידי חברת אחזקת המבנים אינם ברמה גבוהה.

שירותי הניקיון הניתנים הם הקלים ביותר לפיקוח וכל זלזול או ביצוע רשלני ייחשף מיד בשונה ממשימות אחרות כדוגמת אחזקת מעלית, שם תדעו שהשירות לא טוב רק כאשר תיתקעו חלילה עקב טיפול לקוי…

שירותי הניקיון שאנו מעניקים הם ברמה הגבוהה ביותר משום שאנו מקצוענים ומכיוון שאנו רואים בשירותים אלה את המראה והחזית של חברתנו. אנו מספקים את השירות כמעט בכל המבנים שאנו מתחזקים לרבות שירותי ניקיון משרדים.

אבטחה

במגדלים ובניינים רבים נולד במשך השנים צורך חדש שהולך ומתפתח בקצב גבוה. אלו הם שירותי האבטחה שחברת אחזקת מבנים מספקת לדייריה.

המאבטחים שעובדים בחברתנו באים במגע שוטף עם הדיירים וככאלה הם מהווים את פני החברה. מיותר לציין שאנו נעשה הכל על מנת שפני חברת האחזקה יהיו מהפנים האדיבים והמקצועיים ביותר שתפגשו.

טיפול במערכות מים

שירות זה ניתן בעיקר לבניינים רבי קומות בהם יש צורך בהתקנת משאבות מים נוספות על מנת לספק זרם תקין לכל דיירי הבניין בכל הקומות.

טיפול במערכות אלה דורש ידע ואנשי מקצוע מן המעלה הראשונה. אנו גאים להיות החברה שמעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום.ניהול ואחזקת מבנים

אחזקה, תיקונים וצביעה

לעתים קרובות יש צורך לצבוע את חדר המדרגות, הלובי או כל חלק אחר בבניין. אנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע על מנת לספק לכם את שירותי התיקון והצביעה הטובים ביותר שקיימים ובמחירים משתלמים.

כמו כן אנו מבצעים את כל עבודות האחזקה. מנעול הכניסה התקלקל? יש בעיה עם האריחים בבניין? אנו נטפל בכל מפגע או בעיה אם וכאשר תצוץ.

טיפול במערכות לגילוי וכיבוי שרפות

זוהי בהחלט אחת מזרועות התפעול החשובות ביותר בניהול ואחזקת מבנים. ברור לכולנו כמה חשוב להעסיק חברת אחזקת מבנים שתבין את המשמעות של טיפול במערכות גילוי אש וחשוב יותר שתדע מתי ואיך לבדוק אותן ותקפיד על זמני הבדיקה באדיקות.

זהו אחד הדברים שאין לזלזל בו או להפחית מערכו בשום שלב מאחר וחשיבותו ברבי קומות היא עצומה ויכולה להיות ההבדל בין מטרד קטן שטופל לבין חלילה תוצאות הרות אסון.

אחזקת מעליות

אתם צריכים חברת ניהול שתדע להוריד מכם את ההתעסקות של בדיקת המעלית, ביצוע טיפולים מונעים תקופתיים וכמובן את היכולת לתקנה או להזעיק אנשי מקצוע מתאימים בעת הצורך. אנו מתמחים בכך ומתחזקים מעליות במבנים רבים באופן שוטף.

גינון

שירותי גינון כחלק משירות אחזקת מבנים

שירותי הגינון הם מהנצרכים ביותר וניתן בהחלט לומר שתכנון נכון יחד עם אחזקה שוטפת ויעילה תביא לחיסכון של לעתים עשרות אחוזים בהוצאות הדיירים.

הסיבות לכך פשוטות, בחירה נכונה של צמחייה יחד עם תכנון נכון של הגינה ותפעול מקצועי של מערוכות ההשקיה, יתרמו לגינת בניין משגשגת ובמחירים שפויים בהחלט. הכל שאלה של כמה אנשי המקצוע מבינים בתחום הגינון ומכירים את האפשרויות האדירות שמצויות כיום.

תיקוני חשמל ותקשורת

לא נעים לגלות שהנורות בחדר המדרגות, במעלית או בחנייה אינן פועלות. ברשותנו הידע ואנשי המקצוע על מנת לפתור בעיות אלה. כמו כן אנשי המקצוע עימם אנו עובדים, בקיאים בטיפול במערכות חשמל ורשתות התקשורת בבניין כדוגמת מצלמות אבטחה ואינטרקום.

מיותר לציין שכחלק מהשירות אנו דואגים לבדיקות תקופתיות ומטפלים בבעיות מיד כאשר הן מתגלות או מדווחות.

ניהול ועד בית

יש מי שיבצע עבורכם את ניהול ועד הבית בצורה מקצועית. אנו נשמח לעזור לכם לגבות ו/או לנהל את כספי ועד הבניין באופן כזה שיחסוך לכם משאבים וחשוב מכך – יחסוך לכם כסף.

אחזקת מבנים 24X7

אנו רואים בלקוחותינו את אחד ממקורות החוזק העיקריים שלנו ולכן אנו משקיעים מאמצים רבים בטיפוח הקשר ברמה האישית והמקצועית.

אנו מעניקים שירות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע כך שאם תזדקקו לנו, אנו נהיה שם, נפתור את הבעיה וכמובן שנעשה זאת בשמחה ובחיוך.

אם ננסה לסכם את כל המשימות העומדות בפני חברת ניהול ואחזקת מבנים, נגלה למעשה שעל מנת לתחזק בניין ברמה גבוהה, כזו שתעניק לדייריו או העובדים בו אווירה נעימה ובמחיר משתלם, אתם זקוקים לחברה מקצוענית. כזו שתדע לנהל וליצור סינרגיה מושלמת בין שלל זרועות התפעול והשירות לקבלת תוצאה מושלמת וכל זה במחיר אטרקטיבי ושירות יוצא דופן.

אנו מתחייבים לעשות את מרב המאמצים על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

כמה עולה אחזקת מבנים

אחת השאלות המסקרנות היא מה המחיר של שירותי ניהול ואחזקת מבנים אך מאחר שישנם מאפיינים שונים בין מבנה למבנה והשירותים עשויים להשתנות בהתאם, כך מאוד קשה להעריך באופן רציני את המחיר וכדי לעשות את זה באופן אמין, צריך לשמוע ואולי גם לראות מה בדיוק צריך לעשות ואיך עושים את זה. שהרי לא ניתן להשוות שירותי אחזקה של מגדל עם ברכה לניהול של בניין משרדים…

בכל אופן אנו מתחייבים לספק לכם את הצעות המחיר הכי משתלמות שניתן תוך שמירה על סטנדרט שירות חסר פשרות ובקיצור – 100% שביעות רצון.

אזורי שירות

אחזקת מבנים בפתח תקווה

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה עם חברה מקצועית בסטנדרט שירות שעוד לא הכרתם.
מתמחים באחזקת כל סוגי המבנים בפתח תקווה והסביבה במחירים הוגנים ושירות אישי.
צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות.

אחזקת מבנים ברמת גן

הטוב ביותר לא חייב להיות הכי יקר. החברה לאחזקת מבנים ברמת גן מציעה לכם מגוון שירותים לתחזוקה וניהול של כל סוגי הבניינים והמבנים באופן מקצועי ובמחירים הוגנים. ייעוץ חינם!

אחזקת מבנים בתל אביב

אחזקת מבנים מכל הסוגים בתל אביב והסביבה במקצועיות חסרת פשרות ו-100% שביעות רצון.
התקשרו אלינו לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אחזקת מבנים במרכז

אחזקת מבנים במרכז הארץ במקצועיות ושקיפות ו-100% התחייבות לשביעות רצון.
אתם לא צריכים להתפשר על פחות ממבנה מתוחזק באופן הרצוי ואינכם צריכים לשלם מחירים מופקעים. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בחינם ובלי התחייבות מצדכם.

אחזקת מבנים בראשון לציון

אחזקת מבנים בראשון לציון בראש שקט. מתמחים באחזקה של כל סוגי הבניינים והמבנים לרבות מגדלים, מרכזי מסחר ובנייני מגורים.
מתחייבים לשירות מעולה במחירים אטרקטיביים.
התקשרו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

התקשרו אלינו
050-830-3880
או כתבו לנו ונחזור בהקדם

No Fields Found.