אחזקת מבנים ברמת גן

הטוב ביותר לא חייב להיות הכי יקר. החברה לאחזקת מבנים ברמת גן מציעה לכם מגוון שירותים לתחזוקה וניהול של כל סוגי הבניינים והמבנים באופן מקצועי ובמחירים הוגנים. ייעוץ חינם!

אחזקת מבנים ברמת גן זו משימה למקצוענים. בעיר שמתאפיינת במבנים מסוגים שונים – החל מבנייני מגורים, דרך מגדלים ועד לבנייני משרדים ומקומות מסחר וקניות, יש צורך בחברה מקצועית שתדע לתת מענה לכל הצרכים ולספק לדיירים את השירות הטוב ביותר.

מדוע לבחור בנו לאחזקת מבנים ברמת גן?

חברתנו מציעה שירותים מקצועיים לניהול ואחזקת מבנים ברמת גן תוך עבודה על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד והתחייבות לשביעות רצון מלאה. תשכחו כל מה שידעתם על חברות לאחזקת מבנים ותראו איך אפשר לקבל הרבה יותר באותו המחיר ולעתים קרובות אפילו במחירים זולים יותר.

שירותים מצוות מיומן ואדיב שיעשו הכל על מנת שיהיו לכם את תנאי המגורים או העבודה (בהתאם לסוג המבנה) הטובים ביותר שמאפשר לכם לקבל יותר ולעתים קרובות בתקציבים יותר נמוכים.

עם שנים של ניסיון ואחזקת מבנים מכל סוג, גודל ומורכבות ברמת גן והסביבה, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שבחרתם חברת אחזקה מקצועית והוגנת שתבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר ובשקיפות מלאה.

מה כוללים שירותי ניהול ואחזקת מבנים ברמת גן?

רשימת השירותים שאנו מציעים ארוכה מאוד ולמרות זאת בחרנו להציג בפניכם את השירותים ביותר בתחום של ניהול ואחזקת מבנים בישראל:

  • אחזקת מעליות – חברתנו מספקת שירותי טיפול, תיקון ואחזקת מעליות מכל סוג לרבות בדיקות ומתן אישורים תקופתיים.
  • טיפול במערכות לגילוי וטיפול באש לרבות מערכות חירום מורכבות במגדלי מגורים או בבנייני משרדים.
  • מערכות מים – טיפול, תיקון ואחזקת משאבות ומערכות לחיטוי מים.
  • שירותי ניקיון – אצלנו אין כמעט נקי. שירותי הניקיון ניתנים על ידי צוותים מיומנים אשר מחויבים לנוהלי החברה. אנו מספקים שירותי ניקיון למשרדים או לבנייני מגורים.
  • תכנון גינות ואחזקה – על ידי צוות גננים מסור שאוהב את עבודתו.
  • אבטחה – שירותי האבטחה ניתנים בהתאם לדרישה וכוללים מגוון אפשרויות.
  • תיקוני חשמל ותקשורת (אינטרקום), התקנה ואחזקת מצלמות אבטחה.
  • גבייה וניהול חובות.
  • ביטוחים רלוונטיים.
  • שיפוצים ואחזקה שוטפת.

ועוד שירותים רבים שאנו תופרים יחד בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. לא משנה אם הבניין שלכם קטן או אם אתם מתגוררים במגדל מפואר, ביכולתנו לספק לכם מגוון שירותים בהתאמה מושלמת. הדבר יביא לניהול הוצאות חכם ולעתים זול יותר אך יחד עם זאת לאחזקת מבנה חכמה וטובה יותר.

מחיר אחזקת מבנים ברמת גן

המחיר של שירותי ניהול ואחזקת מבנים בעיר רמת גן מושפע ממרכיבים רבים ובכלל זה סוג המבנה, המצב שלו, מספר קומות, סוג הדיירים (מגורים או עסקים), השירותים שצריך לספק ועוד.

בקבלת הצעות מחיר לאחזקת המבנה שלכם אתם עשויים להיתקל בשתי תופעות. האחת היא מחירים שונים בעד עשרות אחוזים והשנייה, הצעות מחיר דומות אך בחינה מעמיקה תגלה לכם שקיים שוני בתדירות וסוג השירותים שמסופקים לכם.

חברתנו מתחייבת להביא לכם את הצעות המחיר הכי אטרקטיביות שקיימות באזור רמת גן – מקצועיות במחיר משתלם.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל להתאים לכם חבילה יעילה ואיכותית בעלויות משתלמות במיוחד.

איך מתקדמים?

שלב ראשון: בשלב זה נציגי החברה יפגשו עמכם על מנת להעריך את מצב הבניין כמו גם "לתפור" לכם את חבילת השירותים הטובה ביותר במחיר האטרקטיבי שתוכלו לקבל. שלב הייעוץ הוא חינמי לחלוטין ואינו דורש כל התחייבות מצדכם.

שלב שני: לאחר שהתרשמתם ממה שיש לחברתנו להציע והחלטתם שאתם מעוניינים בשירותינו, נחתום יחד על הסכם עבודה ברור ושקוף שבו אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים ושכל ההבטחות אכן מיושמות על ידינו.

שלב שלישי: הצגת הצעת מחיר מפורטת הכוללת את החבילה שצוות החברה הרכיב בהתחשב בצורכי הבניין והדיירים. כמו כן הצעה זו כוללת פירוט של ההוצאות הצפויות ואת העלויות החודשיות עבור כל הדיירים.

חשוב לזכור שלעתים התהליך יכול להישמע מסורבל אך מניסיוננו, זהו תהליך קצר מאוד בו בסופו של דבר שני הצדדים יוצאים נשכרים. אתם תקבלו סביבת מגורים מתוחזקת ברמה גבוהה ובמחיר אטרקטיבי ואנחנו נקבל את הזכות לנהל את המבנה שלכם.