אחזקת מבנים במרכז

אחזקת מבנים במרכז הארץ במקצועיות ושקיפות ו-100% התחייבות לשביעות רצון. אתם לא צריכים להתפשר על פחות ממבנה מתוחזק באופן הרצוי ואינכם צריכים לשלם מחירים מופקעים. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בחינם ובלי התחייבות מצדכם.

אזור מרכז הארץ הוא החלק הצפוף בישראל מבחינת כמות האוכלוסיה והמבנים ומאופיין בסוגים שונים של בניינים.

לצד בנייני מגורים ישנים, נבנו בשנים האחרונות בניינים חדשים מרובי קומות, מגדלים ומבני מסחר, קניות ומשרדים לצרכים שונים.

כל המאפיינים הללו מביאים לכך שאחזקת המבנה הממוצע הופכת למשימה לוגיסטית של ממש המצריכה ידע באחזקת מערכות שונות, מתן שירות מהיר לדיירים מרובים ומעל הכל לדעת לענות על צרכים שונים באופן יעיל שיפחית את העלויות שעשויות להתנפח בקלות.

מחקרים שהתפרסמו לאחרונה בענף הניהול ואחזקת מבנים בישראל מלמדים שמספר השעות הדרושות לאחזקת מבנים הולך וגדל משנה לשנה ועמו גם הסכום הכספי שהולך ומאמיר.

נכון להיום מספר השעות שצריך להשקיע בניהול מבנה ממוצע, עמד על יותר מ-20 שעות בחודש. בהקשר זה חשוב לזכור שהנתון מתייחס לבניין ממוצע כך שככל מדובר במבנה גדול או מורכב יותר, כך הזמן שדרוש וכמות האנשים שצריך כדי לתחזק אותו באופן הראוי ילכו ויגדלו בהתאם.

אחזקת מבנים במרכז עם חברה מקצועית

הבניינים והמגדלים, מכילים הרבה יותר דיירים בממוצע ובנוסף, מגוון שירותי הנוחות הולך ומתרחב.

אם בעבר חדר כושר או ברכה היו משהו נדיר, כיום, ניתן למצוא אותם ביותר מבנים. כמו כן, עם השנים נולדו דרישות חדשות הקשורות לטיפול במעליות, מערכות אבטחה, גינון מתוחכם וחסכוני יותר וכמובן מערכות בטיחות לאש ועשן.

כל ההתפתחויות הללו משליכות על הענף במיוחד במרכז הארץ ששם נמצאים מרבית המבנים המורכבים.

לא פלא אם כן שכיום – יותר מתמיד, ניהול מבנים הוא מקצוע הדורש ניסיון ומומחיות. לנו יש את שני הדברים הללו ויותר מכך.

חברתנו מתמחה באחזקת מבנים מכל הסוגים ולא משנה אם אתם מחפשים שירותי אחזקה לבניין מגורים או מגדל משרדים ומסחר – לנו יש את כל הכלים והפתרונות על מנת לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי במחירים זולים.

למה לשכור את שירותינו לאחזקת מבנים ובניינים במרכז?

ותק

וותק הוא אחד הפרמטרים ההכרחיים ומוכיח על רצינות ושירות אמין לאורך זמן. חברתנו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים במרכז במשך שנים ועושה את זה בהצלחה רבה.

מקצועיות

ניהול ואחזקת מבנים הוא מקצוע וליתר דיוק זה המקצוע שלנו. אנו מכירים את הכללים ויודעים ליישם אותם בצורה הטובה ביותר לרווחת הדיירים.

אנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע בתחום המעליות, צביעה, חשמל, גינון, אבטחה וכמובן ניקיון. עבודה עם הגורמים המובילים בענף תביא לתוצאות המיוחלות ולעמידה ביעדים שנקבעו ביחד עם נציגי הדיירים בבניין.

שירות

אנו מבינים שבתחום זה שירות וזמינות הם מהדברים החשובים ביותר. אף אחד לא רוצה להיתקע במעלית, או לחוות תקלות באספקת המים לקומות גבוהות.

זאת הסיבה שיצרנו בעבורכם מערך תמיכה מקצועי וזמין 24 שעות ביממה במשך שבעה ימים בשבוע.

שקיפות

כל השירותים ניתנים לכם בשקיפות מלאה. אתם יודעים על מה אתם משלמים ואילו פעולות נעשות לרבות התדירות שלהן.

אצלנו אין חלקים שאינם ברורים, הכל נקבע עמכם בחבילת שירות שמותאמת ליכולת הכספית ולצורך שלכם באופן אישי.

החשיבות של בחירת חברת אחזקה במרכז גבוהה יותר מתמיד ומשפיעה על איכות חייכם באופן ישיר. בעידן בו כמות המשימות בניהול בניין הולכת ועולה כמו גם הגיוון שבהן, יש צורך בבעלי מקצוע שידעו לספק שירות הולם, בזמינות גבוהה ועם שירות אדיב.

אנו מציעים לכם את כל הדברים הללו ואף מעבר לכך. בקביעת פגישה ללא כל התחייבות מצדכם, תוכלו לקבל הערכת מצב של מצב המבנה שלכם ובנוסף נשמח להרכיב לכם חבילת שירותים מגוונת שמותאמת במיוחד עבורכם. חבילה שכזו תבטיח מענה מצוין לצרכים שלכם, שדרוג סביבת המגורים ולעיתים קרובות תוזיל את העלויות עקב היעילות שבעבודה שלנו.

מחיר שירותי אחזקת מבנים במרכז

המחיר של שירותי ניהול או אחזקת מבנים במרכז נקבע על פי מצבו הפיזי של הנכס, הצרכים שלו, מספר הדיירים וכמות השירותים שצריך לספק.

אנו ממליצים לצפות במחירון השירותים שבאתר אך יחד עם זאת ומאחר שכל מבנה שונה מהאחר, אנו מזמינים ליצור עמנו קשר כדי שנוכל להעריך מה צריך ולהתאים לכם חבילה שמותאמת בדיוק למידות שלכם. בכל אופן אנו מתחייבים למחירים האטרקטיביים במרכז.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה. על מנת לקבל מידע נוסף, להתייעץ או לקבוע פגישה לא מחייבת התקשרו אלינו או השאירו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה.