ניהול ואחזקת בנייני ומגדלי משרדים

ניהול ואחזקת בנייני ומגדלי משרדים בסטנדרט בלתי מתפשר של איכות ושירות המבטיחים לכם אזור משרדים מטופח ומתוחזק ברמה גבוהה במיוחד. מתמחים בניהול ואחזקת מתחמי עבודה ומשרדים מכל הסוגים ומחויבים לשביעות רצונכם המלאה. התקשרו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

ניהול ואחזקת בנייני משרדים – רקע

ניהול נכון ואחזקה קפדנית יכולים לעשות את ההבדל בין מגדל משרדים סביר לבין אחד שנראה ומרגיש הרבה יותר טוב, עניין שיבוא לידי ביטוי בהרגשה הכללית של באי הנכס וכן בתשואה המתקבלת עליו.

ניהול ואחזקת בנייני משרדים או מגדלי משרדים הוא אחד החלקים המעניינים בענף אחזקות המבנים מכיוון שמדובר בשירות דינאמי שבו חברת האחזקה חייבת להיות מעורבת באופן אקטיבי כמעט בלי הפסקה, עניין שמחייב תכנון ויישום עקביים והקצאת משאבים מספקת.

ריכזנו לפניכם את העקרונות שכדאי להכיר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או התייעצות.

אחזקת בניין משרדים לעומת אחזקת מגדל משרדים

בעשורים האחרונים צצים ללא הפסקה מגדלים ובנייני משרדים מסוגים שונים ונראה שככל שהשנים עוברות, כך עולה רמת הפאר של המבנים ואיתה גם המורכבות והידע שנדרשים לניהול והאחזקה שלו.

המורכבות באה לידי ביטוי במספר מובנים שצריך להכיר ובכלל זה:

כמות העובדים במשרדים והאורחים

ישנם מגדלי משרדים כל כך עמוסים עד כדי כך שמדי יום עוברים בתוכם אלפי עובדים ואורחים!

תתארו לעצמכם את העומס הבלתי פוסק על המבנה, ותקבלו מצב שבו בלי ניהול ואחזקה נכונים, קצב השחיקה והעומס פשוט יכרסמו באיכותו של המבנה והיכולת שלו לספק את הצרכים הבסיסיים.

העומס בא לידי ביטוי במערכות החשמל, מים, הביוב, המעליות ועוד, וחשוב להכין תכנית אחזקה וניהול שתואמת את צורכי הבניין או מגדל המשרדים.

חברתנו מיומנת ומנוסה באחזקת מגדלי ובנייני משרדים מכל הסוגים. לא משנה באיזה מבנה מדובר, לנו יש את היכולות ואת הידע על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

כמות השטח המשרדי שצריך לתחזק

בניהול ואחזקת בנייני ומגדלי משרדים יש הרבה מן המשותף אם כי צריך לזכור שככל ששטח הניהול והאחזקה גדולים יותר, כך צריך גם יותר כוח אדם שיבצע את המטלות הנדרשות.

מעבר לכך, במגדלי משרדים ישנן משימות ייחודיות שנובעות מגודלו ומורכבותו של המבנה.

מערכות שונות

כפי שציינו קודם לכן, במגדלים ובנייני משרדים יכולות להיות מערכות שונות שמצריכות ידע מקצועי וכוח אדם מיומן שיוכלו לתחזק את המערכות ולספק מענה במידת הצורך.

יש אינספור מערכות מסוגים שונים שקשורות בחשמל, מים, משאבות, חניונים, מעליות ועוד.

כל אלה מחייבים התאמה של חברת אחזקות מיומנת ומנוסה עם הכלים המתאימים והידע הדרוש כדי לנהל את האופרציה הכרוכה בבנייני משרדים ואחת כמה וכמה במגדלים.

מה כולל ניהול בנייני משרדים?

ניהול ואחזקת בנייני או מגדלי משרדים נחלק לשני חלקים. הראשון הוא תכנון קפדני הכולל את הכרת המבנה והמערכות השונות שבו, כתיבת פרוטוקולים ונהלי עבודה, תקצוב הפרויקט, הקצאת כוח אדם וכדומה.

בעוד החלק הראשון מתייחס לצד התכנוני, החלק השני מתייחס לצד הביצועי שכולל את הפעולות בשטח ואת התדירות שלהן, כמו גם ניהול מערך למתן מענה מתאים לכל בעיה וצורך שמתעוררים.

שירותי אחזקה בבניינים או מגדלי משרדים כוללים בין היתר את הפעולות הבאות:

  • שירותי ניקיון.
  • שמירה.
  • גינון.
  • טיפולים שוטפים במערכות שונות כדוגמת מעליות ומשאבות.
  • אחזקות ותיקונים שוטפים.

חשוב לציין שלכל מבנה יש את הייחודיות שלו ולכן אין חבילת שירותים שמתאימה לכל לקוח.

ההבדלים בין הפעולות והשירותים שיינתנו למגדל או בניין משרדים כלשהם נשען על אופיו של המבנה, הגודל, העומס, המערכות הייחודיות וכדומה, כך שלמעשה צריך "לתפור" את החבילה המושלמת שתענה לצרכים שלכם ושל המבנה באופן הטוב ביותר.

טיפים לבחירת חברת ניהול ואחזקות מתאימה

מאחר שלכל מבנה ובניין יש מאפיינים ודרישות ייחודיות, חשוב לבחור את חברת האחזקות באופן שלוקח בחשבון את הצרכים שלכם ושל המבנה לעומת הניסיון של חברת הניהול.

אנו סבורים שהדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא להיעזר בחברה שמנוסה בניהול ואחזקת בניין או מגדל משרדים דומים לשלכם ושעושה את זה בהצלחה במשך מספר שנים.

איך תדעו שהיא עושה את זה בהצלחה? רשימת ממליצים שמוכנים לשוחח אתכם וקפיצה אל המקום המנוהל, יכולים לעשות לכם הרבה סקר והבנה.

כמה עולה אחזקה וניהול מגדלים או בנייני משרדים?

אף על פי שהשאלה מאוד נפוצה, התשובה מורכבת ולמעשה מאוד קשה לתמחר באופן כוללני את שירותי אחזקת הבניינים והמשרדים (זה כמו לשאול כמה עולה רכב…).

מה שכן, כדי ליהנות ממחירים הוגנים, מומלץ להשוות מספר הצעות מחיר תוך התייחסות מעמיקה לחבילת השירותים שאתם מקבלים. באופן הזה תוכלו לזהות הצעות משתלמות יותר או פחות.

בכל הקשור לניהול ואחזקת בנייני או מגדלי משרדים, אנו מחויבים לספק לכם חבילת שירותים עשירה במיוחד שתשדרג את המבנה שלכם והכל במסגרת מחירים הוגנים.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ בלי התחייבות.