אחזקת מבנים בפתח תקווה

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה עם חברה מקצועית בסטנדרט שירות שעוד לא הכרתם. מתמחים באחזקת כל סוגי המבנים בפתח תקווה והסביבה במחירים הוגנים ושירות אישי. צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות.

פתח תקווה של השנים האחרונות הולכת ומשנה את פניה. מגוון בנייני מגורים ומבני ציבור ועסקים נבנו בעשורים האחרונים ומה שבעבר יכול היה להתנהל עם מעט תושייה של נציגי הדיירים הופך היום להרבה יותר מורכב וכזה שמצריך ידע מקצועי וניהול לוגיסטי על בסיס יומיומי.

חברתנו מתמחה בניהול ואחזקת כל סוגי המבנים בפתח תקווה. לא משנה אם אתם צריכים לנהל בניין מגורים של 8 קומות או זקוקים לשירותי אחזקה מורכבים למגדל מגורים, לנו יש את כל הפתרונות המקצועיים עבורכם והכל במחירים הוגנים ומחויבות לשירות מעולה.

מתי צריך שירותי ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה?

אחת ההתלבטויות המרכזיות של לקוחות רבים היא מתי בכלל צריך לשכור חברת ניהול ואחזקת מבנים? מדובר בהתלבטות נפוצה שהרי מדובר לעתים בהוצאה כספית לא מבוטלת.

דעתנו בנושא היא שבשורה התחתונה צריך לתחזק את המבנה במקצועיות ובאופן יסודי שתורם לאיכות חיים טובה ובניין מטופח.

יש לכם מישהו שיכול לעשות את זה והכל זורם על מי מנוחות? מעולה. יחד עם זאת, במרבית המקרים זה ממש לא המצב, במיוחד כשמדובר במבנים גבוהים ומורכבים ועל כן עולה הצורך בשירותים מקצועיים של חברת אחזקות.

אין ספק שמדובר לעתים בהוצאה נוספת וחשוב מכך – אם לא תבחרו את חברת האחזקות באופן הנכון, אתם עשויים לבזבז סכומי כסף גבוהים לשווא מבלי לקבל את התמורה הראויה.

לכן חשוב מאוד לבחור בחברת ניהול ואחזקת מבנים שמתמחה בבניינים ממש כמו שלכם ועושה את זה על הצד הטוב ביותר (ושיש דיירים שיכולים להעיד על כך).

עדכון: בימים אלה מתבשלת הצעת חוק שתחייב דיירי בניינים מסוימים בשכירת שירותים מקצועיים של חברת אחזקות. תוכלו למצוא מידע נוסף בכתבה שהתפרסמה באתר גלובס.

אילו שירותי ניהול ואחזקה בפתח תקווה אנו מציעים?

ראשית, לא משנה אם יש לכם מבנה קטן יחסית או ענק – לנו יש את חבילת השירותים המושלמת עבורכם. כזאת שנתפרת בדיוק למידות שלכם כך שאינכם צריכים להוציא סכומים גבוהים על משהו שאינכם צריכים אך יחד עם זאת תוכלו ליהנות מאיכות ניהול ואחזקה הגבוהים ביותר.

לצד בנייני מגורים, חברתנו מתמחה גם בניהול ואחזקת בניינים גבוהים, מגדלי יוקרה ומקומות של מסחר, עבודה ובילוי.

שירותי ניקיון

לא סתם בחרנו להתחיל דווקא בשירותי ניקיון. זהו בלי ספק הבסיס לאחזקה מוצלחת של כל מבנה.

חברתנו מתמחה שמתן שירותי ניקיון מקצועיים למבנים מכל הסוגים – החל מבנייני מגורים ועד לניקיון מגדלי משרדים, עם צוות עובדים מסור ומחויב.

שירותי גינון

שירותי גינון הוא עוד תנאי הכרחי לסביבה נעימה. צוותי הגינון שלנו מתמחים בתכנון, הקמת ואחזקת גינות באופן יעיל כך שמצד אחד הגינה תהיה יפה ומטופחת ומצד שני גם חסכונית ופרקטית.

תחזוקת מעליות וחדרי משאבות

עוד אלמנטים שהלכו וקיבלו משמעות חדשה עם השנים הן המעליות וחדרי המשאבות ולעתים גם מערכות טיהור המים שצריך לתחזק ואם בעבר מעלית אחת ידעה לעשות את העבודה, היום בבניינים החדשים יש לפחות 2.

כחלק משירותי אחזקת המבנים בפתח תקווה אנו מציעים שירותי אחזקה של מערכות מתקדמות כגון מעליות ומשאבות ועושים את זה עם בעלי מקצוע מוסמכים – לרבות בדיקות תקופתיות כמתבקש בחוק.

מעבר לכך אנו מתמחים באחזקה שוטפת של מגוון מערכות וכל מה שאתם עשויים להזדקק לו בהתאם לגודל ואופי הבניין.

שמירה

במידת הצורך ובהתאם לדרישות הדיירים, אנו נספק וננהל שירותי שמירה מגוונים.

מחיר ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה

המחיר של ניהול ואחזקת מבנים בפתח תקווה תלוי בכל כך הרבה גורמים עד כדי כך שכדי לספק הצעת מחיר אמינה צריך לשמוע במה מדובר.

בכל אופן אנו יכולים להבטיח שהודות לתפעול חכם ויעיל, אנו יכולים לספק לכם את הצעות המחיר הכי משתלמות בענף. צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ללא התחייבות.