ניהול ואחזקת בניינים

ניהול ואחזקת בניינים בסטנדרט בלתי מתפשר של איכות ומקצועיות. הגיע הזמן להשתדרג עם שירותי ניהול ואחזקה שיוציאו מהבניין את המקסימום. מתמחים במגוון עבודות ושירותים בפריסה רחבה (בדקו מפת אזורי שירות). התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ והצעת מחיר משתלמת שמותאמת במיוחד לצורך שלכם.

מה זה ניהול ואחזקת בניינים?

שירותי ניהול ואחזקת בניינים הולכים והופכים לנפוצים יותר ככל שהבניינים נעשים מורכבים וככל שהדיירים מעוניינים בשדרוג איכות חייהם באמצעות שירות מקצועי לאחזקת מבנים.

בניינים מתקדמים

אי אפשר להשוות את מרבית הבניינים שנבנים בימינו (בעיקר באזור המרכז אך לא רק) לאלה שנבנו לפני עשור או שניים.

הרצון להוציא מכל מטר אדמה יותר יחידות דיור, בשילוב עם סטנדרט בנייה ומגורים שרק הולך ועולה בכל שנה, יוצרים מצב שבו יותר בניינים גדולים ומגדלי מגורים יוקרתיים נבנים היום וכדי לתחזק אותם באופן הראוי, יש צורך בביצוע פעולות שחלקן הגדול לא היה מוכר בבניינים הישנים.

לאור זאת, פעולות של ניהול ואחזקת בניינים שיכלו להיעשות בעבר על ידי נציגות חרוצה של דיירים מתנדבים, ושהיו מסתכמות בניקיון של חדר מדרגות קטן אחת לשבוע ואולי גם ניקיון החצר, הפכו פתאום למטלות מקצועיות שמחייבות התערבות של חברה שמתמחה בניהול ואחזקת בניינים, המרכזת פעילות של גופים מקצועיים לניקיון או חברת גינון.

אם זה לא מספיק, הבניינים החדשים מכילים מעליות מתקדמות, משאבות ומתקנים נוספים שמצריכים תחזוקה שוטפת של בעלי מקצוע ונותני שירותים יעודים.

מה כוללים שירותי ניהול או אחזקת בניינים

שירותי ניהול ואחזקת בניינים נעים בטווח מאוד רחב של שירותים שנגזרים מסוג ואופי הבניין והדיירים שמתגוררים בו.

השירותים שמוכרים לכולנו הם ניקיון של חדרי המדרגות והלובי וכן שירותי גינון לטיפוח חצר הבניין.

מעבר לשירותים האלה, יכולים להידרש שירותים נוספים כדוגמת:

  1. שמירה ואבטחה.
  2. אחזקת חדרי משאבות וטיהור מים.
  3. אחזקת מערכות חשמל ותקשורת.
  4. אחזקה שוטפת ותיקונים.
  5. אחזקה של חניונים תת קרקעיים.
  6. ניהול מערכות ומבנים מיוחדים במגדלי יוקרה.
  7. ניהול של וועד הבית.

בסופו של דבר החוכמה היא להרכיב את חבילת השירותים שמתאימה לצורכי הבניין מצד אחד ותואמת את הציפיות של הדיירים מצד שני.

מחיר אחזקה או ניהול בניינים

העלויות של שירותי אחזקת בניינים הם חלק בלתי נפרד מסעיף השירותים מאחר שהמחיר בסופו של דבר יקבע לפי חבילת השירותים שניתנת לכם.

יחד עם זאת, חשוב להתייחס לשתי נקודות נוספות שמשפיעות על התמחור.

תדירות השירות

התדירות של השירותים שניתנים לכם היא נקודה לבחינה מתמדת מפני שבסופו של דבר לא ניתן להשוות שירותי ניקיון שמתבצעים פעמיים בשבוע לניקיון שנעשה אחת לשבוע.

תדירות גבוהה יותר יכולה לעלות יותר אך לא תמיד, ולעתים אם עורכים מחקר מעמיק, מגלים שאפשר לשלם את אותו המחיר ולקבל יותר.

תמחור סובייקטיבי

חברות ניהול ואחזקת בניינים יכולות לתמחר שירותים זהים במחירים שונים ולאו דווקא בגלל שהם ניתנים במסגרת שונה או טובה יותר.

לכן ישנה חשיבות לבחינת מספר הצעות מחיר תוך התמקדות בטיב השירותים (כולם יכולים להבטיח אך לא כולם מקיימים…) והתדירות.

איך לבחור חברת ניהול ואחזקת בניינים

אין ספק ששירות מקצועי לניהול ואחזקת בניינים יכול להוציא מהבניין שלכם הרבה יותר אך הדגש הוא ב'יכול' מהסיבה שכדי לעשות את זה, עליכם לבחור חברת ניהול ואחזקות באופן שקול שלוקח בחשבון כמה נקודות.

חברה מנוסה בניהול בניינים דומים

הצעד הראשון בבחירת חברה מתאימה לניהול ואחזקת בניינים היא להיעזר באחת שמנהלת בהצלחה בניינים דומים לזה שלכם.

הסיבה היא שיש הרבה חברות אחזקה שלעתים מתמחות בתחומים שונים כמו אחזקת מגדלי משרדים, שטחי מסחר וכיוצא בזה, ושלא תמיד יכולות לתחזק בניינים באופן יעיל במסגרת תקציב משתלם.

חברה מומלצת לאחזקת בניינים

עבודה עם חברה מומלצת לניהול ואחזקת בניינים הוא משהו שכל אחד היה רוצה מהסיבה שהמלצות של לקוחות אחרים, יכולים להעיד שלפניכם גוף מקצועי ואמין.

יחד עם זאת, על מנת למצוא חברה מומלצת, יהיה עליכם לנקוט בכמה צעדים כדוגמת איסוף חוות דעת ובקשה של רשימת ממליצים וכן בדיקה אקראית של בניינים שמנוהלים על ידי החברה בקרבת אזור המגורים שלכם.

תיאום צרכים יסודי

מה שיכול להתאים לדיירי בניין אחד, עשוי שלא לספק דיירים של בניין אחר, ולכן חשוב לבחון את חבילת השירותים שאתם מקבלים לרבות התדירות שלהם ולוודא שהם אכן עונים על הציפיות של מרבית הדיירים בבניין.

חשוב לזכור שבסופו של דבר חברת הניהול והאחזקה מנסה להגיע לנוסחה שמשלבת באופן הטוב ביותר את העלות מול התועלת, וחשוב שהתהליך הזה יתחשב בצרכים שלכם.

הימנעות מחוזים כובלים

אחת הבעיות שהולכות ונעלמות אך עדיין קיימות, הם החוזים הכובלים שבמסגרתם הלקוחות מתחייבים לתקופות זמן לא סבירות תוך התחייבות לא ברורה של חברת האחזקות.

לכן חשוב לתת את הדעת לחוזה ולוודא מהן הזכויות והחובות ומהן נקודות היציאה במקרה הצורך.

מחפשים חברה מקצועית לניהול ואחזקת בניינים? הגעתם למקום הנכון. חברתנו מתמחה בניהול ואחזקת בניינים מכל הסוגים, באופן מקצועי תוך הקפדה על שירות מעולה ושקיפות מלאה שישדרגו את סביבת המגורים שלכם.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ והצעת מחיר בלי התחייבות.